Kilka słów o…

Paula Glanc czyli założycielka sklepu Dreamcatcher i projektantka linii produktów Dreamcatcher by Paula Glanc. Miłośniczka mody, zwierząt i dobrego jedzenia. Wielbicielka naturalnych tkanin i kolorów.  Właścicielka i przyjaciółka suczki Koki. Ciągle szukająca nowych inspiracji i form. Absolutnie zakochana w filmie „Ojciec chrzestny” Francisa Forda Coppoli. Totalna marzycielka, której największym pragnieniem jest tworzyć rzeczy wyjątkowe.

Idea sklepu Dreamcatcher

Ideą sklepu było stworzenie internetowej przestrzeni, w której znajdą się rzeczy dla Ciebie i Twojego domu. W jednym miejscu znajdziesz idealną pościel, w której przyjemnie zasypiać, szlafrok, w którym poranna kawa smakuje lepiej czy ciepły koc na zimowe wieczory. Chcemy aby, produkty kupione w naszym sklepie towarzyszyły Ci codziennie podczas spokojnych chwil spędzonych w domu. Wyróżnia nas wachlarz produktów o spójnej stylistyce i doskonałej jakości. W naszym sklepie nie ma rzeczy przypadkowych. Produkty selekcjonujemy tak aby, zawsze były wysokiej jakości. Wybieramy te tworzone z naturalnych materiałów. Szczególnie cenimy len, bawełnę i bambus. Wierzymy w wyjątkowość rękodzieła dlatego jest go u nas dużo i będzie jeszcze więcej!

Dreamcatcher by Paula Glanc

Ideą linii Dreamcatcher by Paula Glanc jest tworzenie komfortowych i subtelnych ubrań homewear. Projektantkę marki inspirują kobiety odważne i wielbiące naturalny dziewczęcy wygląd- Erin Wasson czy Sienna Miller. Dreamcatcher to marka dedykowana niepokornym romantyczkom oraz kobietom ceniącym wygodę. Estetyka marki utrzymana jest w klimacie Boho i Vintage. Każda rzecz powstaje w kameralnych pracowniach z dbałością o najmniejszy szczegół.